Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
MH-201 HK Baník Most neděle 13.9. 9:00 (X Tygři Ústí) Varnsdorf se z turnaje omluvil
13.9.2015
09:00
MH-201/01
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
Miroslav Matis
,
Jiří Brejcha
,
13.9.2015
09:35
MH-201/02
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
13.9.2015
10:10
MH-201/03
HK Lovosice "B"
-
Lokomotiva Louny
13.9.2015
10:45
MH-201/04
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
13.9.2015
11:20
MH-201/05
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
13.9.2015
11:55
MH-201/06
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
13.9.2015
23:59
MH-201/07
Lokomotiva Louny
-
Slovan Varnsdorf
13.9.2015
23:59
MH-201/08
HK Lovosice "B"
-
Slovan Varnsdorf
13.9.2015
23:59
MH-201/09
HK Lovosice "A"
-
Slovan Varnsdorf
13.9.2015
23:59
MH-201/10
HK Baník Most
-
Slovan Varnsdorf
MH-202 Loko Louny sobota 26.9. 9:00 (X Slovan Varnsdorf)
26.9.2015
09:00
MH-202/01
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
Martin Polák
,
Martin Kasík
,
26.9.2015
09:35
MH-202/02
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Jan Dlouhý
,
Petr Pešek
,
26.9.2015
10:10
MH-202/03
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
26.9.2015
10:45
MH-202/04
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
26.9.2015
11:20
MH-202/05
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L.
26.9.2015
11:55
MH-202/06
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
26.9.2015
12:30
MH-202/07
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
26.9.2015
13:05
MH-202/08
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Lovosice "A"
26.9.2015
13:40
MH-202/09
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
26.9.2015
14:15
MH-202/10
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
MH-203 HSK Tygři Ústí neděle 11.10. 9:00 (X HK Lovosice „A“)
11.10.2015
09:00
MH-203/01
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Lovosice "B"
Jan Dlouhý
,
Michaela Koutná
,
11.10.2015
09:40
MH-203/02
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
Jiří Brejcha
,
11.10.2015
10:20
MH-203/03
HK Lovosice "B"
-
Slovan Varnsdorf
11.10.2015
11:00
MH-203/04
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
11.10.2015
11:40
MH-203/05
Lokomotiva Louny
-
Slovan Varnsdorf
11.10.2015
12:20
MH-203/06
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
11.10.2015
13:00
MH-203/07
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
11.10.2015
13:40
MH-203/08
Slovan Varnsdorf
-
HK Baník Most
11.10.2015
14:20
MH-203/09
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
11.10.2015
15:00
MH-203/10
Slovan Varnsdorf
-
HSK Tygři Ústí n/L.
MH-204 Slovan Varnsdorf sobota PŘELOŽENO NA 17.10. 9:00!!!! (X HK Lovosice „B“)
17.10.2015
09:00
MH-204/01
Slovan Varnsdorf
-
HSK Tygři Ústí n/L.
Martin Přibyl
,
Jan Dlouhý
,
17.10.2015
09:40
MH-204/02
HK Lovosice "A"
-
HK Baník Most
Josef Kokoška
,
17.10.2015
10:20
MH-204/03
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
17.10.2015
11:00
MH-204/04
HK Lovosice "A"
-
Slovan Varnsdorf
17.10.2015
11:40
MH-204/05
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
17.10.2015
12:20
MH-204/06
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Lovosice "A"
17.10.2015
13:00
MH-204/07
Slovan Varnsdorf
-
HK Baník Most
17.10.2015
13:40
MH-204/08
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "A"
17.10.2015
14:20
MH-204/09
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
17.10.2015
15:00
MH-204/10
Lokomotiva Louny
-
Slovan Varnsdorf
MH-205 HK Lovosice „A“ sobota 7.11. 9:00 (X HK Baník Most)
7.11.2015
09:00
MH-205/01
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Miroslav Matis
,
Josef Kokoška
,
7.11.2015
09:40
MH-205/02
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
Jan Dlouhý
,
Jiří Brejcha
,
7.11.2015
10:20
MH-205/03
HK Lovosice "B"
-
Slovan Varnsdorf
7.11.2015
11:00
MH-205/04
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Lovosice "A"
7.11.2015
11:40
MH-205/05
Lokomotiva Louny
-
Slovan Varnsdorf
7.11.2015
12:20
MH-205/06
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L.
7.11.2015
13:00
MH-205/07
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
7.11.2015
13:40
MH-205/08
Slovan Varnsdorf
-
HSK Tygři Ústí n/L.
7.11.2015
14:20
MH-205/09
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
7.11.2015
15:00
MH-205/10
Slovan Varnsdorf
-
HK Lovosice "A"
MH-206 HK Lovosice „B“ sobota 21.11. 8:00 (X Loko Louny)
21.11.2015
08:00
MH-206/01
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Miroslav Matis
,
Petr Pešek
,
21.11.2015
08:40
MH-206/02
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
Jan Dlouhý
,
21.11.2015
09:20
MH-206/03
HK Lovosice "B"
-
Slovan Varnsdorf
21.11.2015
10:00
MH-206/04
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Lovosice "A"
21.11.2015
10:40
MH-206/05
HK Baník Most
-
Slovan Varnsdorf
21.11.2015
11:20
MH-206/06
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L.
21.11.2015
12:00
MH-206/07
HK Lovosice "A"
-
HK Baník Most
21.11.2015
12:40
MH-206/08
Slovan Varnsdorf
-
HSK Tygři Ústí n/L.
21.11.2015
13:20
MH-206/09
HK Baník Most
-
HK Lovosice "B"
21.11.2015
14:00
MH-206/10
Slovan Varnsdorf
-
HK Lovosice "A"
MH-211 HK Lovosice „A“ sobota 19.3. 9:00 (X Most)
19.3.2016
09:00
MH-211/01
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Miroslav Matis
,
Josef Kokoška
,
19.3.2016
09:40
MH-211/02
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Lorenc
,
Martin Polák
,
19.3.2016
10:20
MH-211/03
HK Lovosice "B"
-
Slovan Varnsdorf
19.3.2016
11:00
MH-211/04
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Lovosice "A"
19.3.2016
11:40
MH-211/05
Lokomotiva Louny
-
Slovan Varnsdorf
19.3.2016
12:20
MH-211/06
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L.
19.3.2016
13:00
MH-211/07
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
19.3.2016
13:40
MH-211/08
Slovan Varnsdorf
-
HSK Tygři Ústí n/L.
19.3.2016
14:20
MH-211/09
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
19.3.2016
15:00
MH-211/10
Slovan Varnsdorf
-
HK Lovosice "A"
MH-212 Slovan Varnsdorf sobota 9.4. 9:00 (X Louny)
9.4.2016
09:00
MH-212/01
Slovan Varnsdorf
-
HSK Tygři Ústí n/L.
Jan Dlouhý
,
Jiří Brejcha
,
9.4.2016
09:40
MH-212/02
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Lukáš Ledvinka
,
Aleš Podzimek
,
9.4.2016
10:20
MH-212/03
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
9.4.2016
11:00
MH-212/04
HK Lovosice "A"
-
Slovan Varnsdorf
9.4.2016
11:40
MH-212/05
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
9.4.2016
12:20
MH-212/06
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Lovosice "A"
9.4.2016
13:00
MH-212/07
Slovan Varnsdorf
-
HK Lovosice "B"
9.4.2016
13:40
MH-212/08
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
9.4.2016
14:20
MH-212/09
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L.
9.4.2016
15:00
MH-212/10
HK Baník Most
-
Slovan Varnsdorf
MH-213 HSK Tygři Ústí n.L. sobota 23.4. 9:00 úprava na žádost Varnsdorfu (X Lovosice "B")
23.4.2016
09:00
MH-213/01
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Lovosice "A"
Jiří Brejcha
,
Jan Dlouhý
,
23.4.2016
09:40
MH-213/02
Slovan Varnsdorf
-
Lokomotiva Louny
Miroslav Matis
,
Petr Pešek
,
23.4.2016
10:20
MH-213/03
HK Lovosice "A"
-
HK Baník Most
23.4.2016
11:00
MH-213/04
Slovan Varnsdorf
-
HSK Tygři Ústí n/L.
23.4.2016
11:40
MH-213/05
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
23.4.2016
12:20
MH-213/06
HK Lovosice "A"
-
Slovan Varnsdorf
23.4.2016
13:00
MH-213/07
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
23.4.2016
13:40
MH-213/08
HK Baník Most
-
Slovan Varnsdorf
23.4.2016
14:20
MH-213/09
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "A"
23.4.2016
15:00
MH-213/10
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
MH-214 HK Baník Most neděle 8.5. 9:00 (X Tygři Úl - ZMĚNA!!)
8.5.2016
09:00
MH-214/01
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
8.5.2016
09:35
MH-214/02
HK Lovosice "B"
-
HK Lovosice "A"
8.5.2016
10:10
MH-214/03
Lokomotiva Louny
-
Slovan Varnsdorf
8.5.2016
10:45
MH-214/04
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
8.5.2016
11:20
MH-214/05
HK Lovosice "A"
-
Slovan Varnsdorf
8.5.2016
11:55
MH-214/06
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
8.5.2016
12:30
MH-214/07
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
8.5.2016
13:05
MH-214/08
Slovan Varnsdorf
-
HK Lovosice "B"
8.5.2016
13:40
MH-214/09
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
8.5.2016
14:15
MH-214/10
Slovan Varnsdorf
-
HK Baník Most
MH-215 HK Lovosice „B“ sobota 21.5. 9:00 (X Varnsdorf)
21.5.2016
09:00
MH-215/01
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
21.5.2016
09:40
MH-215/02
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Lokomotiva Louny
21.5.2016
10:20
MH-215/03
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
21.5.2016
11:00
MH-215/04
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Lovosice "A"
21.5.2016
11:40
MH-215/05
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
21.5.2016
12:20
MH-215/06
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L.
21.5.2016
13:00
MH-215/07
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
21.5.2016
13:40
MH-215/08
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
21.5.2016
14:20
MH-215/09
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
21.5.2016
15:00
MH-215/10
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
MH-216 Loko Louny neděle 5.6. 9:00 (X Lovosice „A“ - ZMĚNA!!)
5.6.2016
09:00
MH-216/01
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
5.6.2016
09:35
MH-216/02
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L.
5.6.2016
10:10
MH-216/03
HK Baník Most
-
Slovan Varnsdorf
5.6.2016
10:45
MH-216/04
HK Lovosice "B"
-
Lokomotiva Louny
5.6.2016
11:20
MH-216/05
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Slovan Varnsdorf
5.6.2016
11:55
MH-216/06
HK Baník Most
-
HK Lovosice "B"
5.6.2016
13:30
MH-216/07
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
5.6.2016
13:05
MH-216/08
Slovan Varnsdorf
-
HK Lovosice "B"
5.6.2016
13:40
MH-216/09
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
5.6.2016
14:15
MH-216/10
Slovan Varnsdorf
-
Lokomotiva Louny
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.