Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Tomáš Augustýn
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.1.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:15
AO270
Sokol N. Veselí A - Liberec
17 : 20
21.5. 15:25
AO268
AŠ Ml. Boleslav - Sokol N. Veselí A
18 : 33
21.5. 12:40
AO265
HK Lovosice "A" - Sokol N. Veselí A
18 : 18
21.5. 10:50
AO263
Sokol N. Veselí A - Jičín
19 : 19
24.4. 15:40
AO209
HBC Strakonice - Sokol N. Veselí A
23 : 23
24.4. 13:10
AO206
Sokol N. Veselí A - S.Vršovice
24 : 18
24.4. 10:40
AO203
Karviná A - Sokol N. Veselí A
17 : 22
24.4. 09:00
AO201
Sokol N. Veselí A - D.Králové
27 : 19
20.3. 18:00
AO200
Sokol N. Veselí A - Nový Jičín
30 : 19
20.3. 16:00
AO198
Talent A - Sokol N. Veselí A
11 : 30
20.3. 13:00
AO195
Sokol V. Meziříčí - Sokol N. Veselí A
23 : 33
20.3. 11:00
AO193
Sokol N. Veselí A - KP Brno A
25 : 19
21.2. 18:00
AO120
Sokol N. Veselí A - V. Bystřice
30 : 20
21.2. 16:00
AO118
TJ STM Olomouc - Sokol N. Veselí A
24 : 36
21.2. 13:00
AO115
Napajedla - Sokol N. Veselí A
15 : 34
21.2. 11:00
AO113
Sokol N. Veselí A - TJ Sokol Centrum Haná
15 : 21
23.1. 16:15
AO090
F.-Místek A - Sokol N. Veselí A
27 : 30
23.1. 13:30
AO087
Sokol N. Veselí A - Rožnov p.R.
20 : 15
23.1. 10:45
AO084
Sokol N. Veselí A - Náchod
28 : 22
23.1. 08:00
AO081
Dukla I - Sokol N. Veselí A
20 : 28
13.12. 16:15
AO030
Sokol N. Veselí A - Zubří A
19 : 23
13.12. 14:25
AO028
Dukla Praha II - Sokol N. Veselí A
13 : 30
13.12. 11:40
AO025
Kopřivnice A - Sokol N. Veselí A
15 : 29
13.12. 09:50
AO023
Sokol N. Veselí A - Házená Mělník A
32 : 17
Liga Vysočiny - starší žáci
14.5. 13:40
JB118
Sokol N. Veselí B - Sokol Chrudim
25 : 17
14.5. 13:00
JB117
Sokol N. Veselí A - D. Cerekev
22 : 17
14.5. 12:20
JB116
Sokol V. Meziříčí - Sokol N. Veselí B
17 : 11
14.5. 11:00
JB114
Sokol N. Veselí A - Sokol N. Veselí B
22 : 22
14.5. 09:40
JB112
Sokol N. Veselí B - D. Cerekev
16 : 12
14.5. 09:00
JB111
Sokol V. Meziříčí - Sokol N. Veselí A
17 : 17
Další
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.