Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jan Borovka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.9.2016
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 12:00
AH102
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 18
20.3. 16:00
AH091
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Č.Budějovice
32 : 20
12.3. 15:00
AH090
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5.3. 13:00
AH080
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
29 : 17
27.2. 15:00
AH077
Loko Č.Budějovice - 1.HK Dvůr Králové
26 : 26
13.2. 11:00
AH069
TJ Sokol Bělá - Loko Č.Budějovice
25 : 22
13.12. 13:00
AH064
1.HC Pardubice - Loko Č.Budějovice
35 : 23
6.12. 13:00
AH058
Loko Č.Budějovice - Sokol Nové Veselí B
27 : 19
28.11. 15:00
AH051
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
21.11. 15:00
AH047
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
14.11. 13:00
AH038
Náchod - Loko Č.Budějovice
28 : 24
25.10. 13:00
AH036
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
19 : 20
17.10. 15:00
AH025
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 24
10.10. 16:00
AH024
Třeboň - Loko Č.Budějovice
26 : 24
4.10. 13:00
AH014
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
17 : 27
27.9. 16:00
AH011
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
27 : 18
19.9. 13:00
AH003
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá
23 : 19
KP muži
23.4. 16:00
HM020
Č.Budějovice B - HBC Strakonice B
28 : 27
16.4. 09:00
HM018
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
25 : 26
31.3. 20:00
HM014
HBC Strakonice B - Č.Budějovice B
32 : 26
18.10. 16:00
HM008
Č.Budějovice B - HBC Strakonice B
26 : 27
10.10. 12:00
HM006
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
18 : 26
26.9. 18:00
HM003
Milevsko - Č.Budějovice B
19 : 23
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.