Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Petra Freislerová
Mateřský klub
Tatran Střešovice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.4.2019
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
14.5. 16:15
AP259
Slavia - Zlín A
27 : 18
14.5. 14:15
AP257
DHC Plzeň A - Slavia
10 : 15
14.5. 12:15
AP255
Slavia - Ivančice
20 : 20
14.5. 09:15
AP252
J.Hradec - Slavia
18 : 18
16.4. 08:55
AP232
Zlín B - Slavia
14 : 26
12.3. 15:20
AP189
Písek - Slavia
8 : 28
12.3. 09:50
AP183
Cheb-CheLK - Slavia
6 : 22
12.3. 08:00
AP181
Slavia - DHK B Most
20 : 9
13.2. 15:20
AP139
Slavia - Žeravice
26 : 9
13.2. 13:30
AP137
Házená Mělník - Slavia
7 : 35
13.2. 11:40
AP135
Slavia - DHK Pardubice A
29 : 6
13.2. 08:55
AP132
DHK Litovel - Slavia
16 : 25
17.1. 14:55
AP088
Slavia - Háje
17 : 10
17.1. 13:05
AP086
Žirovnice - Slavia
17 : 17
17.1. 11:15
AP084
Kobylisy II - Slavia
15 : 19
17.1. 09:25
AP082
Slavia - Otrokovice
13 : 14
5.12. 16:45
AP039
Poruba - Slavia
8 : 20
5.12. 13:45
AP036
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5.12. 10:45
AP033
Havl. Brod A - Slavia
19 : 20
5.12. 08:45
AP031
Slavia - DHK Zora Olomouc B
19 : 6
Přebor Prahy starších žákyň
25.10. 13:25
BE012
S.Vršovice - Slavia
27 : 21
25.10. 11:05
BE010
Háje - Slavia
13 : 23
25.10. 08:00
BE007
Slavia - Kobylisy II
23 : 17
12.9. 12:35
BE005
Kobylisy II - Slavia
17 : 21
12.9. 11:05
BE004
Slavia - Háje
20 : 12
12.9. 08:00
BE001
S.Vršovice - Slavia
10 : 18
Předchozí kola
MH-216 Loko Louny neděle 5.6. 9:00 (X Lovosice „A“ - ZMĚNA!!) - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
8 : 7
video
online
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L.
13 : 3
video
online
HK B Most - Slovan Varnsdorf
15 : 4
video
online
HK Lovosice "B" - Loko Louny
8 : 14
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. - Slovan Varnsdorf
11 : 10
video
online
HK B Most - HK Lovosice "B"
15 : 5
video
online
Slovan Varnsdorf - HK Lovosice "B"
10 : 13
video
online
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n/L.
13 : 3
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. - HK B Most
7 : 14
video
online
Slovan Varnsdorf - Loko Louny
5 : 14
Tabulka střelců
Ladislav Pavlíček
Lokomotiva Louny
122
Matěj Štolba
HK Lovosice "A"
108
Miroslav Machurka
HK Baník Most
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Machurka
HK Baník Most
7
Radek Sýkora
Slovan Varnsdorf
6
Pavel Vojíř
HK Lovosice "B"
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chotěborský
HK Baník Most
18
Michal Bednařík
HK Lovosice "A"
14
Jakub Trhlík
Lokomotiva Louny
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.