Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Rozpis soutěže
Inter REG liga - mladší dorost
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.4. 16:00
AC111
L.Vršovice - Praha 4
22 : 34
2.4. 16:30
AC097
Košutka - Šťáhlavy
34 : 26
28.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
2.liga muži SVČ
30.4. 17:00
AD116
Loko Louny - Ústí n.L.
31 : 27
3.4. 11:00
AD100
Ústí n.L. - Kolín
35 : 25
13.12. 17:00
AD066
HK Lovosice B - Kolín
38 : 19
12.12. 17:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
21.11. 18:00
AD047
Liberec - Ústí n.L.
33 : 23
18.10. 17:00
AD029
Jablonec - TJ Sokol Bělá
32 : 20
3.10. 17:00
AD017
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
33 : 21
19.9. 17:00
AD004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 29
1.liga starší dorostenci
13.12. 15:00
AG066
HK Lovosice - Zubří
32 : 33
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 14:30
AH116
Loko Louny - Chodov
28 : 23
17.4. 16:00
AH103
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
17 : 20
18.10. 15:00
AH029
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 25
19.9. 14:30
AH004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
28 : 33
1.liga mladší dorostenci
13.12. 13:00
AJ066
HK Lovosice - Zubří
24 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 12:00
AK116
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
35 : 30
24.4. 14:00
AK111
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 30
17.4. 14:00
AK103
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
33 : 25
28.11. 16:00
AK051
S.Vršovice - Liberec
21 : 34
21.11. 16:00
AK047
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 29
19.9. 12:00
AK004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
34 : 35
Český pohár žen
11.10. 15:00
AN016
HC CHeLK - SVŠ Plzeň A
23 : 29
12.9. 17:00
AN008
HC CHeLK - Slavoj Tachov
24 : 14
Žákovská liga starších žáků
24.1. 16:00
AO069
HBC Strakonice - Nový Jičín
23 : 17
24.1. 14:00
AO067
HK Lovosice "A" - HBC Strakonice
18 : 20
24.1. 12:00
AO065
HBC Strakonice - Házená Mělník A
29 : 13
24.1. 10:00
AO063
Házená Mělník A - Nový Jičín
22 : 22
24.1. 08:00
AO061
Nový Jičín - HK Lovosice "A"
15 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
12. turnaj Česká Lípa 11.6. - výsledky
video
online
Česká Lípa - Liberec
29 : 31
video
online
Spartak Sezimovo Ústí - HK B Most
0 : 10 k.
video
online
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
0 : 10 k.
video
online
HK B Most - Liberec
33 : 30
video
online
Liberec - Spartak Sezimovo Ústí
10 : 0 k.
video
online
Česká Lípa - HK B Most
28 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
35
21
2
12
741 : 710
44
2
Spartak Sezimovo Ústí
33
20
1
12
521 : 509
41
3
HK B Most
35
14
1
20
636 : 646
29
4
Česká Lípa
35
10
4
21
658 : 691
24
Tabulka střelců
Filip Bílý
Spartak MAS Sezimovo Ústí
143
Petr Hájek
Liberec Handball
128
Lukáš Janeček
Loko Česká Lípa
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oskar Hajer
Liberec Handball
7
Jan Vavřina
Loko Česká Lípa
6
Matouš Nejedlo
Liberec Handball
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Bílý
Spartak MAS Sezimovo Ústí
36
Miloš Kortan
Spartak MAS Sezimovo Ústí
24
Ondřej Slavík
HK Baník Most
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.