Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.4. 16:00
AC111
L.Vršovice - Praha 4
22 : 34
2.4. 16:30
AC097
Košutka - Šťáhlavy
34 : 26
28.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
2.liga muži SVČ
30.4. 17:00
AD116
Loko Louny - Ústí n.L.
31 : 27
3.4. 11:00
AD100
Ústí n.L. - Kolín
35 : 25
13.12. 17:00
AD066
HK Lovosice B - Kolín
38 : 19
12.12. 17:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
21.11. 18:00
AD047
Liberec - Ústí n.L.
33 : 23
18.10. 17:00
AD029
Jablonec - TJ Sokol Bělá
32 : 20
3.10. 17:00
AD017
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
33 : 21
19.9. 17:00
AD004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 29
1.liga starší dorostenci
13.12. 15:00
AG066
HK Lovosice - Zubří
32 : 33
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 14:30
AH116
Loko Louny - Chodov
28 : 23
17.4. 16:00
AH103
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
17 : 20
18.10. 15:00
AH029
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 25
19.9. 14:30
AH004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
28 : 33
1.liga mladší dorostenci
13.12. 13:00
AJ066
HK Lovosice - Zubří
24 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 12:00
AK116
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
35 : 30
24.4. 14:00
AK111
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 30
17.4. 14:00
AK103
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
33 : 25
28.11. 16:00
AK051
S.Vršovice - Liberec
21 : 34
21.11. 16:00
AK047
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 29
19.9. 12:00
AK004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
34 : 35
Český pohár žen
11.10. 15:00
AN016
HC CHeLK - SVŠ Plzeň A
23 : 29
12.9. 17:00
AN008
HC CHeLK - Slavoj Tachov
24 : 14
Žákovská liga starších žáků
24.1. 16:00
AO069
HBC Strakonice - Nový Jičín
23 : 17
24.1. 14:00
AO067
HK Lovosice "A" - HBC Strakonice
18 : 20
24.1. 12:00
AO065
HBC Strakonice - Házená Mělník A
29 : 13
24.1. 10:00
AO063
Házená Mělník A - Nový Jičín
22 : 22
24.1. 08:00
AO061
Nový Jičín - HK Lovosice "A"
15 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.