Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.4. 16:00
AC111
L.Vršovice - Praha 4
22 : 34
2.4. 16:30
AC097
Košutka - Šťáhlavy
34 : 26
28.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
2.liga muži SVČ
30.4. 17:00
AD116
Loko Louny - Ústí n.L.
31 : 27
3.4. 11:00
AD100
Ústí n.L. - Kolín
35 : 25
13.12. 17:00
AD066
HK Lovosice B - Kolín
38 : 19
12.12. 17:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
21.11. 18:00
AD047
Liberec - Ústí n.L.
33 : 23
18.10. 17:00
AD029
Jablonec - TJ Sokol Bělá
32 : 20
3.10. 17:00
AD017
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
33 : 21
19.9. 17:00
AD004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 29
1.liga starší dorostenci
13.12. 15:00
AG066
HK Lovosice - Zubří
32 : 33
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 14:30
AH116
Loko Louny - Chodov
28 : 23
17.4. 16:00
AH103
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
17 : 20
18.10. 15:00
AH029
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 25
19.9. 14:30
AH004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
28 : 33
1.liga mladší dorostenci
13.12. 13:00
AJ066
HK Lovosice - Zubří
24 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 12:00
AK116
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
35 : 30
24.4. 14:00
AK111
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 30
17.4. 14:00
AK103
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
33 : 25
28.11. 16:00
AK051
S.Vršovice - Liberec
21 : 34
21.11. 16:00
AK047
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 29
19.9. 12:00
AK004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
34 : 35
Český pohár žen
11.10. 15:00
AN016
HC CHeLK - SVŠ Plzeň A
23 : 29
12.9. 17:00
AN008
HC CHeLK - Slavoj Tachov
24 : 14
Žákovská liga starších žáků
24.1. 16:00
AO069
HBC Strakonice - Nový Jičín
23 : 17
24.1. 14:00
AO067
HK Lovosice "A" - HBC Strakonice
18 : 20
24.1. 12:00
AO065
HBC Strakonice - Házená Mělník A
29 : 13
24.1. 10:00
AO063
Házená Mělník A - Nový Jičín
22 : 22
24.1. 08:00
AO061
Nový Jičín - HK Lovosice "A"
15 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
MH-216 Loko Louny neděle 5.6. 9:00 (X Lovosice „A“ - ZMĚNA!!) - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
8 : 7
video
online
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L.
13 : 3
video
online
HK B Most - Slovan Varnsdorf
15 : 4
video
online
HK Lovosice "B" - Loko Louny
8 : 14
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. - Slovan Varnsdorf
11 : 10
video
online
HK B Most - HK Lovosice "B"
15 : 5
video
online
Slovan Varnsdorf - HK Lovosice "B"
10 : 13
video
online
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n/L.
13 : 3
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. - HK B Most
7 : 14
video
online
Slovan Varnsdorf - Loko Louny
5 : 14
Tabulka střelců
Ladislav Pavlíček
Lokomotiva Louny
122
Matěj Štolba
HK Lovosice "A"
108
Miroslav Machurka
HK Baník Most
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Machurka
HK Baník Most
7
Radek Sýkora
Slovan Varnsdorf
6
Pavel Vojíř
HK Lovosice "B"
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chotěborský
HK Baník Most
18
Michal Bednařík
HK Lovosice "A"
14
Jakub Trhlík
Lokomotiva Louny
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.