Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Rozpis soutěže
Inter REG liga - mladší dorost
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.5. 17:30
AC132
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
7.5. 17:00
AC123
Košutka - Třeboň
23 : 20
23.4. 18:00
AC113
Zruč n.S. - Č.Budějovice
37 : 23
2.4. 16:00
AC099
S.Vršovice - H.Brod
26 : 20
12.3. 17:00
AC090
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
21.2. 17:00
AC069
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
13.12. 17:00
AC065
Libčice n. Vlt. - Třeboň
25 : 21
6.12. 15:30
AC056
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
24 : 24
10.10. 18:00
AC024
Třeboň - Č.Budějovice
23 : 20
19.9. 18:00
AC006
Zruč n.S. - S.Vršovice
24 : 29
2.liga muži SVČ
17.4. 12:00
AD107
HK Lovosice B - Sokol Kobylisy
39 : 32
5.3. 17:00
AD082
TJ Sokol Bělá - Náchod "B"
25 : 27
21.2. 14:30
AD071
Sokol Kobylisy - Náchod "B"
29 : 19
28.11. 17:00
AD051
Jablonec - Liberec
21 : 25
28.10. 18:30
AD007
Slavia - Jablonec
30 : 25
4.10. 14:00
AD013
Ml. Boleslav - Slavia
31 : 22
1.liga starší dorostenci
17.4. 16:00
AG107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 28
2.liga starší dorostenci Č
1.5. 16:00
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy - Náchod
33 : 26
16.4. 11:00
AH108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
32 : 28
12.3. 15:00
AH090
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5.3. 13:00
AH082
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 16
28.11. 15:00
AH051
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
22.11. 16:00
AH043
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá
25 : 19
10.10. 16:00
AH024
Třeboň - Loko Č.Budějovice
26 : 24
1.liga mladší dorostenci
17.4. 14:00
AJ107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
41 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
1.5. 14:00
AK115
Sokol Šťáhlavy - Náchod
28 : 24
2.4. 18:00
AK099
S.Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 19
5.3. 15:00
AK082
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
34 : 29
22.11. 14:00
AK043
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá p.B.
38 : 27
19.9. 16:00
AK006
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
33 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
12. turnaj Česká Lípa 11.6. - výsledky
video
online
Česká Lípa - Liberec
29 : 31
video
online
Spartak Sezimovo Ústí - HK B Most
0 : 10 k.
video
online
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
0 : 10 k.
video
online
HK B Most - Liberec
33 : 30
video
online
Liberec - Spartak Sezimovo Ústí
10 : 0 k.
video
online
Česká Lípa - HK B Most
28 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
35
21
2
12
741 : 710
44
2
Spartak Sezimovo Ústí
33
20
1
12
521 : 509
41
3
HK B Most
35
14
1
20
636 : 646
29
4
Česká Lípa
35
10
4
21
658 : 691
24
Tabulka střelců
Filip Bílý
Spartak MAS Sezimovo Ústí
143
Petr Hájek
Liberec Handball
128
Lukáš Janeček
Loko Česká Lípa
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oskar Hajer
Liberec Handball
7
Jan Vavřina
Loko Česká Lípa
6
Matouš Nejedlo
Liberec Handball
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Bílý
Spartak MAS Sezimovo Ústí
36
Miloš Kortan
Spartak MAS Sezimovo Ústí
24
Ondřej Slavík
HK Baník Most
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.