Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.5. 17:30
AC132
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
7.5. 17:00
AC123
Košutka - Třeboň
23 : 20
23.4. 18:00
AC113
Zruč n.S. - Č.Budějovice
37 : 23
2.4. 16:00
AC099
S.Vršovice - H.Brod
26 : 20
12.3. 17:00
AC090
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
21.2. 17:00
AC069
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
13.12. 17:00
AC065
Libčice n. Vlt. - Třeboň
25 : 21
6.12. 15:30
AC056
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
24 : 24
10.10. 18:00
AC024
Třeboň - Č.Budějovice
23 : 20
19.9. 18:00
AC006
Zruč n.S. - S.Vršovice
24 : 29
2.liga muži SVČ
17.4. 12:00
AD107
HK Lovosice B - Sokol Kobylisy
39 : 32
5.3. 17:00
AD082
TJ Sokol Bělá - Náchod "B"
25 : 27
21.2. 14:30
AD071
Sokol Kobylisy - Náchod "B"
29 : 19
28.11. 17:00
AD051
Jablonec - Liberec
21 : 25
28.10. 18:30
AD007
Slavia - Jablonec
30 : 25
4.10. 14:00
AD013
Ml. Boleslav - Slavia
31 : 22
1.liga starší dorostenci
17.4. 16:00
AG107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
26 : 28
2.liga starší dorostenci Č
1.5. 16:00
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy - Náchod
33 : 26
16.4. 11:00
AH108
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
32 : 28
12.3. 15:00
AH090
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
5.3. 13:00
AH082
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 16
28.11. 15:00
AH051
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
22 : 24
22.11. 16:00
AH043
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá
25 : 19
10.10. 16:00
AH024
Třeboň - Loko Č.Budějovice
26 : 24
1.liga mladší dorostenci
17.4. 14:00
AJ107
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
41 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
1.5. 14:00
AK115
Sokol Šťáhlavy - Náchod
28 : 24
2.4. 18:00
AK099
S.Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22 : 19
5.3. 15:00
AK082
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
34 : 29
22.11. 14:00
AK043
Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá p.B.
38 : 27
19.9. 16:00
AK006
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
33 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.