Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.5. 17:00
AB115
Jičín "B" - Náchod
36 : 21
10.4. 17:00
AB100
Chodov - Sokol Přerov
40 : 27
19.3. 17:00
AB094
Dvůr Králové - Chodov
22 : 28
6.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - HBC Strakonice
18 : 28
12.12. 17:00
AB066
Dvůr Králové - Sokol Přerov
33 : 15
28.11. 16:00
AB049
Náchod - Jičín "B"
36 : 33
18.10. 10:00
AB026
Starý Plzenec - HBC Strakonice
18 : 31
2 liga muži JZČ
18.10. 11:30
AC026
VŠ Plzeň - Třeboň
21 : 19
2.liga muži SVČ
28.11. 18:00
AD049
Náchod "B" - Slavia
26 : 24
22.11. 17:00
AD048
Loko Louny - Náchod "B"
40 : 28
26.9. 11:00
AD012
Kolín - Ml. Boleslav
29 : 27
1.liga starší dorostenci
1.5. 15:00
AG115
Jičín - Dukla
22 : 36
6.3. 15:00
AG079
Jičín - HBC Strakonice 1921
27 : 29
3.10. 14:00
AG016
Dukla - Zlín
42 : 24
2.liga starší dorostenci Č
10.4. 15:00
AH100
Chodov - TJ Sokol Úvaly
21 : 23
22.11. 14:30
AH048
Loko Louny - Náchod
30 : 18
11.10. 10:30
AH021
TJ Sokol Bělá - Chodov
20 : 32
1.liga mladší dorostenci
1.5. 13:00
AJ115
Jičín - Dukla
29 : 37
13.3. 15:00
AJ090
HK B Most - V. Bystřice
38 : 32
6.3. 13:00
AJ079
Jičín - V. Bystřice
33 : 29
3.10. 12:00
AJ016
Dukla - Zlín
30 : 25
2.liga mladší dorostenci Č
22.11. 12:00
AK048
Loko Louny - Náchod
47 : 28
26.9. 15:00
AK012
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice
33 : 36
Český pohár mužů
28.10. 14:00
AM068
S.Vršovice - Starý Plzenec
26 : 22
29.8. 17:00
AM005
Wendy Mělník - Libčice n. Vlt.
12 : 36
Český pohár žen
11.10. 13:00
AN015
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:30
AO290
Náchod - Dukla Praha II
18 : 22
21.5. 14:30
AO287
Dukla Praha II - S.Vršovice
19 : 13
21.5. 12:30
AO285
S.Vršovice - Náchod
16 : 18
21.5. 10:30
AO283
Náchod - Nový Jičín
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
MH-216 Loko Louny neděle 5.6. 9:00 (X Lovosice „A“ - ZMĚNA!!) - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
8 : 7
video
online
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L.
13 : 3
video
online
HK B Most - Slovan Varnsdorf
15 : 4
video
online
HK Lovosice "B" - Loko Louny
8 : 14
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. - Slovan Varnsdorf
11 : 10
video
online
HK B Most - HK Lovosice "B"
15 : 5
video
online
Slovan Varnsdorf - HK Lovosice "B"
10 : 13
video
online
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n/L.
13 : 3
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. - HK B Most
7 : 14
video
online
Slovan Varnsdorf - Loko Louny
5 : 14
Tabulka střelců
Ladislav Pavlíček
Lokomotiva Louny
122
Matěj Štolba
HK Lovosice "A"
108
Miroslav Machurka
HK Baník Most
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Machurka
HK Baník Most
7
Radek Sýkora
Slovan Varnsdorf
6
Pavel Vojíř
HK Lovosice "B"
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chotěborský
HK Baník Most
18
Michal Bednařík
HK Lovosice "A"
14
Jakub Trhlík
Lokomotiva Louny
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.