Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.4. 16:00
AC111
L.Vršovice - Praha 4
22 : 34
2.4. 16:30
AC097
Košutka - Šťáhlavy
34 : 26
11.10. 17:30
AC023
Praha 4 - VŠ Plzeň
24 : 23
2.liga muži SVČ
8.5. 17:00
AD125
Jablonec - Loko Louny
28 : 27
1.5. 16:00
AD120
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
40 : 26
13.3. 17:00
AD089
Loko Louny - Kolín
38 : 21
13.12. 17:00
AD066
HK Lovosice B - Kolín
38 : 19
12.12. 17:00
AD061
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
28.11. 17:00
AD050
Ústí n.L. - Loko Louny
32 : 32
21.11. 18:00
AD047
Liberec - Ústí n.L.
33 : 23
14.11. 17:00
AD037
Loko Louny - Slavia
36 : 21
1.liga starší dorostenci
1.5. 14:00
AG120
HK Lovosice - Zlín
28 : 28
13.12. 15:00
AG066
HK Lovosice - Zubří
32 : 33
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH125
ELP Jablonec - Loko Louny
25 : 42
17.4. 16:00
AH103
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
17 : 20
13.3. 14:30
AH089
Loko Louny - TJ Sokol Úvaly
25 : 19
6.12. 16:00
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HK Dvůr Králové
25 : 20
14.11. 14:30
AH037
Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 25
25.10. 16:00
AH031
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
17 : 29
1.liga mladší dorostenci
1.5. 12:00
AJ120
HK Lovosice - Zlín
34 : 18
13.12. 13:00
AJ066
HK Lovosice - Zubří
24 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
24.4. 14:00
AK111
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 30
17.4. 14:00
AK103
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
33 : 25
6.12. 14:00
AK055
Sokol Šťáhlavy - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
38 : 27
21.11. 16:00
AK047
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 29
14.11. 12:00
AK037
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
25 : 32
25.10. 14:00
AK031
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
36 : 31
Český pohár žen
12.9. 17:00
AN008
HC CHeLK - Slavoj Tachov
24 : 14
Žákovská liga starších žáků
24.1. 17:00
AO070
Házená Mělník A - HK Lovosice "A"
20 : 32
24.1. 15:00
AO068
TJ Sokol Centrum Haná - Házená Mělník A
31 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD-265 ChelLK neděle 29.5. 9:00 - výsledky
video
online
CHeb-CheLK "A" - CHeb-CheLK "B"
8 : 2
video
online
DHK B Most - Spartak Ústí n.L. A
4 : 5
video
online
CHeb-CheLK "A" - Házená Mělník
6 : 10
video
online
DHK B Most - CHeb-CheLK "B"
10 : 3
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Házená Mělník
9 : 6
video
online
CHeb-CheLK "A" - DHK B Most
7 : 8
video
online
CHeb-CheLK "B" - Spartak Ústí n.L. A
3 : 7
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
9 : 9
video
online
Spartak Ústí n.L. A - CHeb-CheLK "A"
8 : 10
video
online
Házená Mělník - CHeb-CheLK "B"
11 : 6
Tabulka střelců
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
127
Klára Tesařová
FC Hvězda Cheb "A"
109
Tereza Michalcová
FC Hvězda Cheb "A"
106
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Michalcová
FC Hvězda Cheb "A"
16
Klára Tesařová
FC Hvězda Cheb "A"
11
Petra Spálovská
FC Hvězda Cheb "B"
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Čásová
DHK Baník Most
22
Karolína Chudá
Házená Mělník
20
Simona Sokolová
HK Spartak Ústí n.L.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.