Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
14.5. 16:00
AB128
Náchod - Olomouc
32 : 25
13.12. 15:00
AB064
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava
33 : 21
2 liga muži JZČ
13.3. 18:00
AC086
S.Vršovice - Košutka
37 : 21
20.2. 18:00
AC072
S.Vršovice - Zruč n.S.
30 : 24
22.11. 17:30
AC045
Praha 4 - L.Vršovice
36 : 19
27.9. 16:00
AC008
L.Vršovice - Zruč n.S.
27 : 27
2.liga muži SVČ
14.5. 18:00
AD128
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
24.4. 17:30
AD110
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
29 : 29
16.4. 15:00
AD105
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
32 : 23
19.3. 11:00
AD093
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
1.liga starší dorostenci
15.5. 18:00
AG127
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
13.12. 13:00
AG064
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Ostrava
25 : 21
17.11. 19:30
AG053
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
37 : 36
2.liga starší dorostenci Č
24.4. 13:30
AH110
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
33 : 18
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
1.liga mladší dorostenci
15.5. 16:00
AJ127
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
11.5. 17:00
AJ128
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
13.12. 17:00
AJ064
Talent Škoda JS Plzeň - HK B Most
26 : 15
17.11. 17:30
AJ053
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
27 : 36
2.liga mladší dorostenci Č
24.4. 15:30
AK110
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31 : 25
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
20.2. 16:00
AK072
S.Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
21 : 30
27.9. 14:00
AK008
Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
28 : 35
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM037
Praha 4 - Náchod
25 : 24
12.9. 16:30
AM034
H.Brod - Dvůr Králové
25 : 24
Český pohár žen
3.12. 18:30
AN024
SVŠ Plzeň A - Baník Most
16 : 34
11.10. 16:00
AN014
Astra - J.Hradec
26 : 24
Žákovská liga starších žaček
12.3. 16:15
AP190
Cheb-CheLK - DHK B Most
14 : 19
12.3. 15:20
AP189
Písek - Slavia
8 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.