Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
14.5. 16:00
AB128
Náchod - Olomouc
32 : 25
13.12. 15:00
AB064
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava
33 : 21
2 liga muži JZČ
13.3. 18:00
AC086
S.Vršovice - Košutka
37 : 21
20.2. 18:00
AC072
S.Vršovice - Zruč n.S.
30 : 24
22.11. 17:30
AC045
Praha 4 - L.Vršovice
36 : 19
27.9. 16:00
AC008
L.Vršovice - Zruč n.S.
27 : 27
2.liga muži SVČ
14.5. 18:00
AD128
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
24.4. 17:30
AD110
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
29 : 29
16.4. 15:00
AD105
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
32 : 23
19.3. 11:00
AD093
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
1.liga starší dorostenci
15.5. 18:00
AG127
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
13.12. 13:00
AG064
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Ostrava
25 : 21
17.11. 19:30
AG053
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
37 : 36
2.liga starší dorostenci Č
24.4. 13:30
AH110
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
33 : 18
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
1.liga mladší dorostenci
15.5. 16:00
AJ127
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
11.5. 17:00
AJ128
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
13.12. 17:00
AJ064
Talent Škoda JS Plzeň - HK B Most
26 : 15
17.11. 17:30
AJ053
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
27 : 36
2.liga mladší dorostenci Č
24.4. 15:30
AK110
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31 : 25
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
20.2. 16:00
AK072
S.Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
21 : 30
27.9. 14:00
AK008
Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
28 : 35
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM037
Praha 4 - Náchod
25 : 24
12.9. 16:30
AM034
H.Brod - Dvůr Králové
25 : 24
Český pohár žen
3.12. 18:30
AN024
SVŠ Plzeň A - Baník Most
16 : 34
11.10. 16:00
AN014
Astra - J.Hradec
26 : 24
Žákovská liga starších žaček
12.3. 16:15
AP190
Cheb-CheLK - DHK B Most
14 : 19
12.3. 15:20
AP189
Písek - Slavia
8 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
MH-216 Loko Louny neděle 5.6. 9:00 (X Lovosice „A“ - ZMĚNA!!) - výsledky
video
online
Loko Louny - HK B Most
8 : 7
video
online
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L.
13 : 3
video
online
HK B Most - Slovan Varnsdorf
15 : 4
video
online
HK Lovosice "B" - Loko Louny
8 : 14
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. - Slovan Varnsdorf
11 : 10
video
online
HK B Most - HK Lovosice "B"
15 : 5
video
online
Slovan Varnsdorf - HK Lovosice "B"
10 : 13
video
online
Loko Louny - HSK Tygři Ústí n/L.
13 : 3
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. - HK B Most
7 : 14
video
online
Slovan Varnsdorf - Loko Louny
5 : 14
Tabulka střelců
Ladislav Pavlíček
Lokomotiva Louny
122
Matěj Štolba
HK Lovosice "A"
108
Miroslav Machurka
HK Baník Most
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Machurka
HK Baník Most
7
Radek Sýkora
Slovan Varnsdorf
6
Pavel Vojíř
HK Lovosice "B"
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chotěborský
HK Baník Most
18
Michal Bednařík
HK Lovosice "A"
14
Jakub Trhlík
Lokomotiva Louny
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.