Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jiří Žďárský
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.3.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
16.4. 18:00
AD104
Liberec - Náchod "B"
36 : 26
3.4. 16:30
AD098
Sokol Kobylisy - TJ Sokol Bělá
30 : 22
27.2. 18:30
AD073
Jablonec - Slavia
25 : 17
21.2. 17:00
AD072
Jablonec - Ústí n.L.
23 : 23
14.11. 17:00
AD039
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
36 : 30
10.10. 17:00
AD021
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
25 : 28
3.10. 17:00
AD018
Jablonec - Sokol Kobylisy
27 : 20
19.9. 17:00
AD006
Ústí n.L. - Jablonec
25 : 25
2.liga starší dorostenci Č
27.2. 16:30
AH073
ELP Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy
21 : 38
21.2. 15:00
AH072
ELP Jablonec - Chodov
23 : 36
3.10. 15:00
AH018
ELP Jablonec - Sokol Nové Veselí B
25 : 30
1.liga mladší dorostenci
6.12. 15:00
AJ058
HK B Most - Sokol Nové Veselí
29 : 45
2.liga mladší dorostenci Č
16.4. 16:00
AK104
Liberec - Náchod
40 : 30
10.10. 15:00
AK021
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
35 : 34
Český pohár mužů
12.9. 18:00
AM033
Ž. Brod - Liberec
19 : 27
30.8. 18:00
AM001
Liberec - Jablonec
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
19.3. 15:20
AO189
HBC Strakonice - Dukla I
15 : 22
19.3. 13:30
AO187
Liberec - HBC Strakonice
22 : 25
19.3. 11:40
AO185
HBC Strakonice - Dukla Praha II
24 : 16
19.3. 09:50
AO183
Dukla Praha II - Dukla I
18 : 25
19.3. 08:00
AO181
Dukla I - Liberec
20 : 15
2.liga ženy Z
19.9. 15:00
AS006
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 24
1.liga starší dorostenky - západ
10.5. 18:45
AUA131
TJ AŠ Mladá Boleslav - Slavia
24 : 35
1.liga mladší dorostenky - západ
3.12. 17:30
AVA058
DHK Baník Most - Kobylisy
25 : 17
19.9. 13:00
AVA006
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
27 : 28
Společný přebor starších žákyň
30.4. 11:15
CZ064
Sokol Bělá - Liberec
5 : 19
30.4. 10:35
CZ063
Házená Mělník - TJ Turnov
9 : 13
2.4. 11:50
CZ056
Sokol Bělá - TJ Turnov
10 : 15
2.4. 11:10
CZ055
Házená Mělník - Liberec
14 : 19
2.4. 10:30
CZ054
TJ Turnov - Házená Mělník
15 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.