Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
20.3. 17:00
AC095
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
29 : 25
12.12. 17:00
AC064
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
5.12. 17:00
AC055
Šťáhlavy - H.Brod
25 : 25
2.liga muži SVČ
14.5. 17:00
AD129
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
27.2. 15:00
AD076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
41 : 33
20.2. 16:00
AD068
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
29 : 30
14.11. 17:00
AD037
Loko Louny - Slavia
36 : 21
2.liga muži SM13
3.10. 17:30
AF015
V. Bystřice - Krmelín
40 : 19
1.liga starší dorostenci
7.5. 16:00
AG123
Talent Škoda JS Plzeň - HBC Strakonice 1921
34 : 35
20.2. 14:00
AG068
HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
34 : 28
2.liga starší dorostenci Č
15.5. 16:00
AH127
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
14.5. 14:30
AH129
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
27.2. 12:30
AH076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
35 : 23
6.12. 16:00
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HK Dvůr Králové
25 : 20
14.11. 14:30
AH037
Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
27 : 25
2.liga starší dorostenci M
3.10. 15:30
AI013
V. Bystřice - HK Ivančice
38 : 31
1.liga mladší dorostenci
7.5. 14:00
AJ123
Talent Škoda JS Plzeň - V. Bystřice
34 : 37
20.2. 12:00
AJ068
HK Lovosice - V. Bystřice
43 : 43
22.11. 15:00
AJ047
HK B Most - Frýdek-Místek
35 : 31
2.liga mladší dorostenci Č
15.5. 14:00
AK127
Sokol Šťáhlavy - TJ Sparta Kutná Hora
39 : 28
14.5. 12:00
AK129
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
43 : 17
27.2. 10:00
AK076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 39
6.12. 14:00
AK055
Sokol Šťáhlavy - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
38 : 27
14.11. 12:00
AK037
Loko Louny - Sokol Šťáhlavy
25 : 32
Žákovská liga starších žáků
24.1. 17:00
AO070
Házená Mělník A - HK Lovosice "A"
20 : 32
24.1. 15:00
AO068
TJ Sokol Centrum Haná - Házená Mělník A
31 : 17
24.1. 13:00
AO066
Nový Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
18 : 27
24.1. 11:00
AO064
HK Lovosice "A" - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 26
24.1. 09:00
AO062
TJ Sokol Centrum Haná - HBC Strakonice
23 : 17
Žákovská liga starších žaček
13.2. 15:20
AP139
Slavia - Žeravice
26 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.