Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jiří Brejcha
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.10. 17:00
AC032
Libčice n. Vlt. - L.Vršovice
31 : 18
1.liga mladší dorostenci
22.11. 15:00
AJ047
HK B Most - Frýdek-Místek
35 : 31
18.10. 15:30
AJ025
HK B Most - Jičín
37 : 29
4.10. 15:00
AJ014
HK B Most - Zubří
24 : 33
Český pohár žen
5.9. 17:00
AN002
Ústí n.L. - HC CHeLK
21 : 24
Žákovská liga starších žaček
14.2. 13:30
AP147
HK Sptk Ústí n.L. - J.Hradec
16 : 34
14.2. 10:45
AP144
HK Sptk Ústí n.L. - Otrokovice
17 : 28
14.2. 08:00
AP141
DHK Zora Olomouc B - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 16
2.liga ženy Z
17.4. 15:00
AS113
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 28
12.3. 13:00
AS095
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
35 : 24
1.liga mladší dorostenky - západ
3.12. 17:30
AVA058
DHK Baník Most - Kobylisy
25 : 17
4.10. 12:30
AVA014
DHK Baník Most - S.Vršovice
27 : 26
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
11.6. 14:15
SH-116/08
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
11.6. 13:30
SH-116/07
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
11.6. 11:15
SH-116/04
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
11.6. 10:30
SH-116/03
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
11.6. 09:00
SH-116/01
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
30.4. 14:15
SH-113/08
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "B"
19 : 19
30.4. 13:30
SH-113/07
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK B Most
19 : 18
30.4. 12:00
SH-113/05
HK B Most - Lokomotiva Louny
18 : 12
30.4. 09:45
SH-113/02
HK Lovosice "B" - HK B Most
20 : 23
30.4. 09:00
SH-113/01
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
16 : 12
14.11. 15:45
SH-106/10
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
14 : 25
14.11. 14:15
SH-106/08
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
29 : 15
14.11. 13:30
SH-106/07
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
30 : 10
14.11. 12:45
SH-106/06
HK Lovosice "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
21 : 16
14.11. 12:00
SH-106/05
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
10 : 20
14.11. 11:15
SH-106/04
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK Lovosice "A"
16 : 36
14.11. 10:30
SH-106/03
HK Lovosice "B" - Lokomotiva Louny
15 : 21
14.11. 09:45
SH-106/02
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.