Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Martin Kasík
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.3. 16:00
AC084
L.Vršovice - S.Vršovice
21 : 35
20.2. 16:30
AC070
Košutka - VŠ Plzeň
30 : 27
12.12. 17:00
AC064
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
20.9. 17:30
AC001
Praha 4 - Šťáhlavy
25 : 20
2.liga muži SVČ
8.5. 17:00
AD125
Jablonec - Loko Louny
28 : 27
13.3. 17:00
AD089
Loko Louny - Kolín
38 : 21
28.11. 16:00
AD054
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
29 : 47
18.10. 17:00
AD029
Jablonec - TJ Sokol Bělá
32 : 20
3.10. 17:00
AD015
Loko Louny - HK Lovosice B
41 : 27
1.liga starší dorostenci
14.11. 14:00
AG038
Dukla - Sokol Ostrava
29 : 14
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH125
ELP Jablonec - Loko Louny
25 : 42
13.3. 14:30
AH089
Loko Louny - TJ Sokol Úvaly
25 : 19
13.2. 11:00
AH069
TJ Sokol Bělá - Loko Č.Budějovice
25 : 22
25.10. 16:00
AH031
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
17 : 29
18.10. 15:00
AH029
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 25
11.10. 16:00
AH019
TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí B
35 : 11
3.10. 14:30
AH015
Loko Louny - 1.HK Dvůr Králové
24 : 12
1.liga mladší dorostenci
1.5. 15:00
AJ117
HK B Most - Kopřivnice
29 : 34
15.4. 18:30
AJ104
HK B Most - Dukla
31 : 33
28.2. 15:00
AJ077
HK B Most - HK Lovosice
25 : 21
14.11. 12:00
AJ038
Dukla - HK B Most
30 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
6.3. 14:00
AK084
Lokomotiva Vršovice - S.Vršovice
32 : 27
28.11. 13:00
AK054
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
23 : 18
25.10. 14:00
AK031
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
36 : 31
11.10. 14:00
AK019
Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice
41 : 15
3.10. 12:00
AK015
Loko Louny - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
47 : 39
Český pohár mužů
11.9. 19:15
AM038
Loko Louny - Košutka
31 : 18
3.9. 19:15
AM015
Tamburello - Starý Plzenec
24 : 36
Žákovská liga starších žáků
24.4. 15:40
AO249
Talent A - V. Bystřice
23 : 18
24.4. 14:00
AO247
Házená Mělník A - Talent A
13 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.