Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
SH-101 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 5.9. 9:00 /otevřené hřiště Děčín/ (X Lovosice "A")
5.9.2015
09:00
SH-101/01
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
5.9.2015
09:45
SH-101/02
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
Jan Dlouhý
,
Jiří Brejcha
,
5.9.2015
10:30
SH-101/03
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
Lokomotiva Louny
5.9.2015
11:15
SH-101/04
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
5.9.2015
12:00
SH-101/05
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
5.9.2015
12:45
SH-101/06
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Lovosice "B"
5.9.2015
13:30
SH-101/07
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Baník Most
5.9.2015
14:15
SH-101/08
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
5.9.2015
15:00
SH-101/09
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
5.9.2015
15:45
SH-101/10
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
SH-102 HSK Tygři ÚL „A“ neděle 20.9.9:00 (X Tygři ÚL „B“)
20.9.2015
09:00
SH-102/01
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Lovosice "A"
Miroslav Matis
,
Petr Pešek
,
20.9.2015
09:45
SH-102/02
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
Jiří Brejcha
,
20.9.2015
10:30
SH-102/03
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
20.9.2015
11:15
SH-102/04
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
20.9.2015
12:00
SH-102/05
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
20.9.2015
12:45
SH-102/06
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
20.9.2015
13:30
SH-102/07
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Baník Most
20.9.2015
14:15
SH-102/08
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
20.9.2015
15:00
SH-102/09
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
20.9.2015
15:45
SH-102/10
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
SH-103 HK Lovosice „A“ neděle 4.10. 9:00 (X Tygři ÚL „A“)
2.10.2015
00:00
SH-103/01
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
4.10.2015
19:45
SH-103/02
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
Lokomotiva Louny
Jan Dlouhý
,
Petr Pešek
,
4.10.2015
10:30
SH-103/03
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
4.10.2015
11:15
SH-103/04
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Lovosice "A"
4.10.2015
12:00
SH-103/05
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
4.10.2015
12:45
SH-103/06
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
4.10.2015
13:30
SH-103/07
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
4.10.2015
14:15
SH-103/08
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
4.10.2015
15:00
SH-103/09
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
4.10.2015
15:45
SH-103/10
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
SH-104 HK Baník Most neděle 18.10.POSUN ZAČÁTKU O HODINU 8:00 (ZMĚNA!! X Loko Louny)
18.10.2015
08:00
SH-104/01
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
Martin Kasík
,
Stanislav Štrebl
,
18.10.2015
08:40
SH-104/02
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
Petr Pešek
,
Jiří Brejcha
,
18.10.2015
09:20
SH-104/03
HK Lovosice "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18.10.2015
10:00
SH-104/04
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
18.10.2015
10:40
SH-104/05
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18.10.2015
11:20
SH-104/06
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
18.10.2015
12:00
SH-104/07
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18.10.2015
12:40
SH-104/08
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Lovosice "B"
18.10.2015
13:20
SH-104/09
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Lovosice "A"
18.10.2015
14:00
SH-104/10
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Baník Most
SH-105 Loko Louny sobota 31.10. 9:00 (ZMĚNA!! X Lovosice "B")
31.10.2015
09:00
SH-105/01
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
Roman Smékal
,
Jaroslav Lorenc
,
31.10.2015
09:45
SH-105/02
HK Lovosice "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
Jan Dlouhý
,
Petr Pešek
,
31.10.2015
10:30
SH-105/03
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
31.10.2015
11:15
SH-105/04
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
31.10.2015
12:00
SH-105/05
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
31.10.2015
12:45
SH-105/06
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
31.10.2015
13:30
SH-105/07
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
31.10.2015
14:15
SH-105/08
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Lovosice "A"
31.10.2015
15:00
SH-105/09
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Baník Most
31.10.2015
15:45
SH-105/10
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
Lokomotiva Louny
SH-106 HK Lovosice „B“ sobota 14.11. 9:00 (ZMĚNA!! X HK Baník Most)
14.11.2015
09:00
SH-106/01
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Jan Dlouhý
,
Jiří Brejcha
,
14.11.2015
09:45
SH-106/02
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
Josef Kokoška
,
14.11.2015
10:30
SH-106/03
HK Lovosice "B"
-
Lokomotiva Louny
14.11.2015
11:15
SH-106/04
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Lovosice "A"
14.11.2015
12:00
SH-106/05
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
Lokomotiva Louny
14.11.2015
12:45
SH-106/06
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
14.11.2015
13:30
SH-106/07
HK Lovosice "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14.11.2015
14:15
SH-106/08
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
14.11.2015
15:00
SH-106/09
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Lovosice "B"
14.11.2015
15:45
SH-106/10
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "A"
SH-111 HK Baník Most neděle 3.4. 9:00!! posun začátku! (X Tygři „B“)
3.4.2016
00:01
SH-111/01
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
Markéta Tvrzová
,
Martin Polák
,
3.4.2016
00:02
SH-111/02
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Jan Dlouhý
,
Petr Pešek
,
3.4.2016
00:03
SH-111/03
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
3.4.2016
00:04
SH-111/04
HK Lovosice "A"
-
HK Baník Most
3.4.2016
00:05
SH-111/05
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
3.4.2016
00:06
SH-111/06
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "A"
3.4.2016
00:07
SH-111/07
HK Baník Most
-
HK Lovosice "B"
3.4.2016
00:08
SH-111/08
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Lovosice "A"
3.4.2016
00:09
SH-111/09
HK Lovosice "B"
-
Lokomotiva Louny
3.4.2016
00:10
SH-111/10
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Baník Most
SH-112 HK Lovosice „A“ sobota 16.4. 9:00 (X Most)
16.4.2016
09:00
SH-112/01
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
Tomáš Lízl
,
Martin Polák
,
16.4.2016
09:45
SH-112/02
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
Miroslav Matis
,
Petr Pešek
,
16.4.2016
10:30
SH-112/03
HK Lovosice "B"
-
Lokomotiva Louny
16.4.2016
11:15
SH-112/04
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Lovosice "A"
16.4.2016
12:00
SH-112/05
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
Lokomotiva Louny
16.4.2016
12:45
SH-112/06
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
16.4.2016
13:30
SH-112/07
HK Lovosice "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
16.4.2016
14:15
SH-112/08
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
16.4.2016
15:00
SH-112/09
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Lovosice "B"
16.4.2016
15:45
SH-112/10
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "A"
SH-113 HSK Tygři Ústí „A“ sobota 30.4 9:00 (X Lovosice „A“)
30.4.2016
09:00
SH-113/01
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
30.4.2016
09:45
SH-113/02
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
30.4.2016
10:30
SH-113/03
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
Lokomotiva Louny
30.4.2016
11:15
SH-113/04
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
30.4.2016
12:00
SH-113/05
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
30.4.2016
12:45
SH-113/06
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Lovosice "B"
30.4.2016
13:30
SH-113/07
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Baník Most
30.4.2016
14:15
SH-113/08
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
30.4.2016
15:00
SH-113/09
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
30.4.2016
15:45
SH-113/10
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
SH-114 Loko Louny neděle 15.5. 9:00 (X Tygři „A“)
15.5.2016
09:00
SH-114/01
Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
15.5.2016
09:45
SH-114/02
HK Lovosice "A"
-
HK Lovosice "B"
15.5.2016
10:30
SH-114/03
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15.5.2016
11:15
SH-114/04
HK Lovosice "A"
-
Lokomotiva Louny
15.5.2016
12:00
SH-114/05
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15.5.2016
12:45
SH-114/06
HK Baník Most
-
HK Lovosice "A"
15.5.2016
13:30
SH-114/07
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "B"
15.5.2016
14:15
SH-114/08
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Lovosice "A"
15.5.2016
15:00
SH-114/09
HK Lovosice "B"
-
HK Baník Most
15.5.2016
15:45
SH-114/10
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
Lokomotiva Louny
SH-115 HK Lovosice „B“ sobota 28.5. 9:00 (X Louny)
28.5.2016
09:00
SH-115/01
HK Lovosice "B"
-
HK Lovosice "A"
28.5.2016
09:45
SH-115/02
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
28.5.2016
10:30
SH-115/03
HK Lovosice "A"
-
HK Baník Most
28.5.2016
11:15
SH-115/04
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Lovosice "B"
28.5.2016
12:00
SH-115/05
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Baník Most
28.5.2016
12:45
SH-115/06
HK Lovosice "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
28.5.2016
13:30
SH-115/07
HK Lovosice "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
28.5.2016
14:15
SH-115/08
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
28.5.2016
15:00
SH-115/09
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Lovosice "A"
28.5.2016
15:45
SH-115/10
HK Baník Most
-
HK Lovosice "B"
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“)
11.6.2016
09:00
SH-116/01
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
11.6.2016
09:45
SH-116/02
HK Lovosice "A"
-
HK Baník Most
11.6.2016
10:30
SH-116/03
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
Lokomotiva Louny
11.6.2016
11:15
SH-116/04
HK Lovosice "A"
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
11.6.2016
12:00
SH-116/05
HK Baník Most
-
Lokomotiva Louny
11.6.2016
12:45
SH-116/06
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
-
HK Lovosice "A"
11.6.2016
13:30
SH-116/07
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
-
HK Baník Most
11.6.2016
14:15
SH-116/08
Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice "A"
11.6.2016
15:00
SH-116/09
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
11.6.2016
15:45
SH-116/10
Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.