Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Martin Šetelík
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.9.2017
Koučovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
24.4. 17:00
AB113
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
16.4. 18:00
AB105
HBC Strakonice - Chodov
26 : 23
10.4. 17:00
AB100
Chodov - Sokol Přerov
40 : 27
19.3. 17:00
AB094
Dvůr Králové - Chodov
22 : 28
13.3. 17:00
AB087
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 21
5.3. 11:00
AB083
Talent Plzeň "B" - Chodov
19 : 32
28.2. 17:00
AB074
Chodov - Sokol Nové Veselí
28 : 31
20.2. 16:00
AB072
Olomouc - Chodov
21 : 22
13.12. 17:00
AB061
Chodov - Jičín "B"
27 : 29
5.12. 15:00
AB060
Náchod - Chodov
30 : 36
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
22.11. 17:00
AB047
Sokol Ostrava - Chodov
28 : 31
15.11. 17:00
AB039
Chodov - HBC Strakonice
31 : 27
8.11. 15:00
AB034
Sokol Přerov - Chodov
27 : 42
18.10. 17:00
AB028
Chodov - Dvůr Králové
25 : 19
11.10. 11:00
AB021
Bystřice p.H. - Chodov
29 : 28
4.10. 17:00
AB017
Chodov - Talent Plzeň "B"
39 : 26
27.9. 16:30
AB008
Sokol Nové Veselí - Chodov
29 : 25
20.9. 17:00
AB006
Chodov - Olomouc
26 : 23
Český pohár mužů
13.9. 15:00
AM035
Libčice n. Vlt. - Chodov
30 : 17
Spol. přebor st. žáků sk.B
5.6. 12:20
CG056
Chodov - Kobylisy
25 : 7
5.6. 10:20
CG053
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
5.6. 09:00
CG051
Házená Mělník B - Chodov
7 : 20
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.