Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jakub Neužil
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
125
Starty
2 liga muži JZČ
07.05. [AC123]
Košutka - Třeboň
23 : 20
1 branek
30.04. [AC118]
Třeboň - L.Vršovice
22 : 26
1 branek
23.04. [AC112]
S.Vršovice - Třeboň
30 : 20
2 branek
16.04. [AC105]
Třeboň - Zruč n.S.
24 : 23
0 branek
12.03. [AC090]
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
0 branek
06.03. [AC079]
Šťáhlavy - Třeboň
24 : 19
3 branek
27.02. [AC078]
Třeboň - Praha 4
22 : 27
0 branek
13.12. [AC065]
Libčice n. Vlt. - Třeboň
25 : 21
0 branek
05.12. [AC057]
Třeboň - Košutka
27 : 21
0 branek
29.11. [AC052]
L.Vršovice - Třeboň
21 : 24
1 branek
21.11. [AC046]
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
4 branek
14.11. [AC039]
Zruč n.S. - Třeboň
27 : 29
0 branek
28.09. [AC012]
Praha 4 - Třeboň
31 : 29
0 branek
19.09. [AC002]
Třeboň - H.Brod
24 : 29
0 branek
2.liga starší dorostenci Č
08.05. [AH123]
1.HC Pardubice - Třeboň
43 : 26
5 branek
30.04. [AH118]
Třeboň - Sokol Nové Veselí B
32 : 22
9 branek
24.04. [AH112]
ELP Jablonec - Třeboň
27 : 26
4 branek
16.04. [AH105]
Třeboň - Chodov
35 : 31
5 branek
02.04. [AH101]
Náchod - Třeboň
30 : 23
6 branek
12.03. [AH090]
Loko Č.Budějovice - Třeboň
22 : 24
3 branek
06.03. [AH079]
TJ Sokol Šťáhlavy - Třeboň
23 : 27
6 branek
27.02. [AH078]
Třeboň - TJ Sokol Úvaly
19 : 16
7 branek
21.02. [AH068]
1.HK Dvůr Králové - Třeboň
30 : 11
3 branek
13.12. [AH065]
TJ Sokol Bělá - Třeboň
25 : 30
9 branek
05.12. [AH057]
Třeboň - 1.HC Pardubice
29 : 26
8 branek
21.11. [AH046]
Třeboň - ELP Jablonec
33 : 23
1 branek
15.11. [AH039]
Chodov - Třeboň
41 : 24
8 branek
31.10. [AH052]
Sokol Nové Veselí B - Třeboň
35 : 32
3 branek
24.10. [AH035]
Třeboň - Náchod
17 : 7
3 branek
18.10. [AH026]
Loko Louny - Třeboň
31 : 22
5 branek
Další
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.