Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
David Čech
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
53
Starty
2.liga mladší dorostenci Č
08.05. [AK124]
Lokomotiva Vršovice - Liberec
20 : 30
2 branek
12.03. [AK090]
Liberec - HBC Strakonice
34 : 34
0 branek
05.03. [AK080]
TJ Sokol Úvaly - Liberec
31 : 40
0 branek
Inter REG liga - MLD
11.06. [IRD1206]
Česká Lípa - HK B Most
28 : 29
2 branek
11.06. [IRD1201]
Česká Lípa - Liberec
29 : 31
5 branek
05.06. [IRD1105]
Česká Lípa - Liberec
23 : 26
2 branek
05.06. [IRD1104]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
18 : 17
2 branek
05.06. [IRD1101]
HK B Most - Česká Lípa
25 : 18
1 branek
15.05. [IRD1005]
Česká Lípa - HK B Most
20 : 29
3 branek
15.05. [IRD1004]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
19 : 13
0 branek
15.05. [IRD1001]
Liberec - Česká Lípa
22 : 21
1 branek
30.04. [IRD705]
Česká Lípa - Liberec
27 : 30
0 branek
30.04. [IRD704]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
19 : 11
0 branek
30.04. [IRD701]
HK B Most - Česká Lípa
17 : 22
2 branek
16.04. [IRD905]
Česká Lípa - HK B Most
20 : 20
3 branek
16.04. [IRD904]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
14 : 11
1 branek
16.04. [IRD901]
Liberec - Česká Lípa
23 : 15
2 branek
03.04. [IRD805]
HK B Most - Česká Lípa
19 : 25
3 branek
03.04. [IRD804]
Česká Lípa - Spartak Sezimovo Ústí
12 : 15
2 branek
03.04. [IRD802]
Česká Lípa - Liberec
24 : 20
2 branek
14.11. [IRD504]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
21 : 21
3 branek
14.11. [IRD501]
Liberec - Česká Lípa
28 : 28
1 branek
31.10. [IRD406]
HK B Most - Česká Lípa
17 : 15
2 branek
31.10. [IRD404]
Česká Lípa - Spartak Sezimovo Ústí
16 : 17
2 branek
31.10. [IRD401]
Česká Lípa - Liberec
15 : 20
1 branek
03.10. [IRD202]
Česká Lípa - HK B Most
21 : 19
0 branek
03.10. [IRD201]
Liberec - Česká Lípa
27 : 25
2 branek
27.09. [IRD017]
Česká Lípa - Liberec
29 : 17
1 branek
27.09. [IRD016]
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
16 : 19
3 branek
27.09. [IRD013]
HK B Most - Česká Lípa
25 : 11
0 branek
Další
Předchozí kola
SD-164 Házená Mělník sobota 11.6. 9:00 - výsledky
video
online
Házená Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
8 : 10
video
online
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
video
online
Házená Mělník - DHK B Most
5 : 6
video
online
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
8 : 7
video
online
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
Tabulka střelců
Jana Tynková
Házená Mělník
71
Markéta Rubínová
Házená Mělník
69
Nicola Mošničková
HK Spartak Ústí n.L.
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Míšanková
FC Hvězda Cheb
14
Nina Jadlovská
FC Hvězda Cheb
12
Natálie Holečková
DHK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Volprechtová
Házená Mělník
14
Kateřina Šmilauerová
HK Spartak Ústí n.L.
14
Natálie Holečková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.