Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 17:00
AE117
Telnice - Hustopeče
28 : 25
10.4. 17:00
AE077
Telnice - SK Kuřim
33 : 28
6.3. 11:00
AE080
Maloměřice - Telnice
34 : 14
12.12. 17:00
AE061
Napajedla - Ivančice
29 : 32
21.11. 16:30
AE044
SK Kuřim - Bohunice
24 : 25
21.11. 11:00
AE045
Maloměřice - Házená Tišnov
39 : 24
14.11. 18:00
AE039
Napajedla - Juliánov
28 : 34
24.10. 17:00
AE032
Sokol V. Meziříčí - Házená Tišnov
38 : 28
18.10. 17:30
AE030
Házená Tišnov - Bohunice
23 : 27
4.10. 17:00
AE014
Telnice - Maloměřice
30 : 20
20.9. 17:00
AE003
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 30
2.liga muži SM13
8.5. 16:00
AF172
Tatran Litovel B - Holešov
33 : 28
3.4. 13:00
AF132
Hranice B - V. Bystřice
21 : 31
28.2. 10:30
AF100
Šumperk - L.Zubří
28 : 24
27.2. 17:30
AF105
V. Bystřice - Zubří B
32 : 22
8.11. 10:30
AF059
Šumperk - Holešov
33 : 27
27.9. 16:30
AF013
SKH Polanka n.O - Holešov
43 : 20
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG095
Zlín - Handball KP Brno
31 : 34
2.liga starší dorostenci M
10.4. 15:00
AI077
Sokol Telnice - SKH Polanka n.O.
30 : 33
12.3. 15:00
AI085
Litovel - HK Ivančice
31 : 25
27.2. 15:30
AI078
V. Bystřice - Žeravice
37 : 24
24.10. 15:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Litovel
26 : 30
27.9. 14:30
AI011
SKH Polanka n.O. - Sokol Telnice
38 : 25
20.9. 15:00
AI003
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 28
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
37 : 38
2.liga mladší dorostenci M
12.3. 13:00
AL085
Litovel - HK Ivančice
24 : 31
12.12. 15:00
AL061
Napajedla - HK Ivančice
20 : 29
14.11. 16:00
AL039
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 41
27.9. 12:45
AL011
SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
51 : 23
Český pohár mužů
11.9. 18:30
AM048
Sokol Kostelec na Hané - Sokol Přerov
32 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.