Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
13.12. 15:00
AK064
1.HC Pardubice - Liberec
36 : 37
5.12. 15:00
AK058
Liberec - Lokomotiva Vršovice
36 : 30
17.10. 10:00
AK025
Liberec - Sokol Šťáhlavy
20 : 27
3.10. 14:30
AK018
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 23
19.9. 15:00
AK003
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 24
Český pohár mužů
21.10. 19:00
AM066
Liberec - HBC Ronal Jičín
23 : 30
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:15
AO270
Sokol N. Veselí A - Liberec
17 : 20
21.5. 15:25
AO268
AŠ Ml. Boleslav - Sokol N. Veselí A
18 : 33
21.5. 14:30
AO267
Liberec - HK Lovosice "A"
33 : 20
21.5. 12:40
AO265
HK Lovosice "A" - Sokol N. Veselí A
18 : 18
21.5. 11:45
AO264
Liberec - AŠ Ml. Boleslav
26 : 18
21.5. 09:55
AO262
AŠ Ml. Boleslav - HK Lovosice "A"
15 : 30
21.5. 09:00
AO261
Jičín - Liberec
23 : 21
19.3. 17:00
AO169
TJ Sokol Centrum Haná - Náchod
27 : 15
19.3. 15:00
AO167
D.Králové - TJ Sokol Centrum Haná
15 : 24
19.3. 13:00
AO165
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice A
29 : 19
19.3. 11:00
AO163
Kopřivnice A - Náchod
21 : 27
19.3. 09:00
AO161
Náchod - D.Králové
17 : 12
24.1. 17:00
AO059
Sokol V. Meziříčí - Karviná A
23 : 30
24.1. 15:00
AO057
Jičín - Sokol V. Meziříčí
26 : 16
24.1. 13:00
AO055
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 36
24.1. 11:00
AO053
V. Bystřice - Karviná A
19 : 15
24.1. 09:00
AO051
Karviná A - Jičín
19 : 22
2.liga ženy Z
7.5. 15:00
AS124
Kobylisy B - Č.Budějovice
28 : 24
28.10. 13:00
AS032
TJ Sokol Bělá - Kobylisy B
25 : 19
3.10. 16:15
AS018
S.Vršovice B - Kobylisy B
21 : 16
1.liga starší dorostenky - západ
7.5. 13:00
AUA124
Kobylisy - Loko Č.Budějovice
27 : 21
16.4. 13:00
AUA111
Kobylisy - S.Vršovice
30 : 28
13.3. 13:30
AUA092
TJ AŠ Mladá Boleslav - Házená J.Hradec
25 : 41
1.liga mladší dorostenky - západ
7.5. 11:00
AVA124
Kobylisy - DHK Baník Most
22 : 34
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.