Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
29.11. 16:00
AC052
L.Vršovice - Třeboň
21 : 24
24.10. 17:00
AC033
H.Brod - S.Vršovice
20 : 35
3.10. 18:00
AC018
S.Vršovice - L.Vršovice
31 : 14
2.liga muži SVČ
30.4. 17:00
AD117
Liberec - Jablonec
27 : 24
20.3. 16:00
AD094
HK Lovosice B - Ústí n.L.
32 : 27
20.2. 17:00
AD069
TJ Sokol Bělá - Liberec
25 : 32
12.12. 13:30
AD063
Sokol Kobylisy - Loko Louny
29 : 43
5.12. 17:00
AD058
Liberec - Sokol Kobylisy
40 : 30
22.11. 14:00
AD046
Ml. Boleslav - Jablonec
21 : 17
7.11. 17:00
AD040
Jablonec - Kolín
23 : 23
25.10. 14:00
AD035
Ml. Boleslav - Náchod "B"
30 : 20
17.10. 12:00
AD025
Liberec - Slavia
31 : 25
11.10. 16:00
AD022
HK Lovosice B - Náchod "B"
43 : 29
19.9. 17:00
AD003
Liberec - TJ Sokol Bělá
34 : 25
1.liga starší dorostenci
14.5. 14:00
AG128
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
20.3. 14:00
AG094
HK Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 40
27.2. 14:00
AG075
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 30
11.10. 14:00
AG022
HK Lovosice - Dukla
25 : 28
2.liga starší dorostenci Č
1.5. 15:00
AH120
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
27 : 16
17.4. 15:00
AH107
1.HK Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí B
30 : 14
6.4. 18:00
AH096
1.HC Pardubice - Sokol Nové Veselí B
36 : 22
7.11. 15:00
AH040
ELP Jablonec - TJ Sokol Úvaly
24 : 29
25.10. 10:30
AH032
TJ Sokol Bělá - Sokol Nové Veselí B
25 : 21
27.9. 16:00
AH011
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
27 : 18
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ094
HK Lovosice - Frýdek-Místek
37 : 32
27.2. 12:00
AJ075
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
31 : 27
11.10. 12:00
AJ022
HK Lovosice - Dukla
30 : 26
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 15:00
AK117
Liberec - S.Vršovice
33 : 23
20.2. 15:00
AK069
TJ Sokol Bělá p.B. - Liberec
32 : 37
5.12. 15:00
AK058
Liberec - Lokomotiva Vršovice
36 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.