Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Rostislav Tokoš
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 18:00
AC131
Třeboň - Libčice n. Vlt.
18 : 29
19.3. 16:30
AC096
Košutka - L.Vršovice
30 : 18
2.liga muži SVČ
2.4. 17:00
AD099
Jablonec - HK Lovosice B
26 : 20
24.10. 17:00
AD032
TJ Sokol Bělá - Sokol Kobylisy
26 : 33
18.10. 17:00
AD026
Loko Louny - Ml. Boleslav
28 : 21
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 16:00
AH131
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
2.4. 15:00
AH099
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
12.3. 13:00
AH088
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
21.2. 15:00
AH068
1.HK Dvůr Králové - Třeboň
30 : 11
18.10. 14:30
AH026
Loko Louny - Třeboň
31 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
12.3. 11:00
AK088
Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 24
24.10. 15:00
AK032
TJ Sokol Bělá p.B. - Lokomotiva Vršovice
37 : 13
18.10. 12:00
AK026
Loko Louny - HBC Strakonice
32 : 30
Žákovská liga starších žáků
21.5. 16:30
AO289
S.Vršovice - Nový Jičín
26 : 22
21.5. 15:30
AO288
TJ STM Olomouc - Náchod
17 : 19
21.5. 13:30
AO286
Nový Jičín - TJ STM Olomouc
22 : 22
21.5. 11:30
AO284
Dukla Praha II - TJ STM Olomouc
20 : 11
21.5. 09:30
AO282
TJ STM Olomouc - S.Vršovice
13 : 20
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.