Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Petr Václavík
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.2. 10:45
AP134
Házená Mělník - DHK Litovel
5 : 22
13.2. 08:55
AP132
DHK Litovel - Slavia
16 : 25
13.2. 08:00
AP131
Žeravice - Házená Mělník
23 : 14
2.liga ženy Z
14.5. 16:00
AS132
Turnov - HC CHeLK
23 : 38
30.4. 14:15
AS118
HBC Strakonice - Kobylisy B
24 : 21
12.3. 14:15
AS092
HBC Strakonice - Milevsko
27 : 25
13.12. 18:00
AS064
Astra - Č.Budějovice
29 : 23
6.12. 14:00
AS055
Slavoj Tachov - HC CHeLK
24 : 23
15.11. 14:00
AS043
Slavoj Tachov - TJ Sokol Bělá
25 : 23
24.10. 16:30
AS026
Milevsko - HBC Strakonice
17 : 26
4.10. 16:00
AS015
Milevsko - HC CHeLK
21 : 31
19.9. 16:00
AS001
Turnov - Slavoj Tachov
19 : 19
2.liga ženy V
17.4. 17:00
AT095
DHK Pardubice - L.Zubří
36 : 21
1.liga starší dorostenky - západ
21.2. 09:00
AUA075
Písek - Astra Praha
43 : 20
13.12. 16:00
AUA064
Astra Praha - Loko Č.Budějovice
27 : 24
28.10. 10:30
AUA031
HC Plzeň - Astra Praha
24 : 14
1.liga mladší dorostenky - západ
21.2. 11:00
AVA075
Písek - DHC Plzeň
24 : 27
4.12. 17:30
AVA059
Háje - J.Hradec
24 : 23
28.10. 12:30
AVA031
HC Plzeň - DHC Plzeň
20 : 28
25.10. 11:00
AVA029
Háje - Slavia
20 : 27
1.liga mladší dorostenky - východ
17.4. 15:00
AVB109
DHK Pardubice - Veselí n.M.
18 : 26
Přebor Prahy mužů
4.10. 19:30
BA025
Čambavamba - Chodov B
35 : 19
Přebor Prahy žen
27.5. 19:45
BB088
Střešovice S - Radlice
35 : 21
24.4. 14:00
BB056
Mělník - Střešovice A
18 : 15
19.4. 19:30
BB063
DHC SVŠ Plzeň B - Háje
27 : 19
27.10. 19:45
BB018
Háje - DHC SVŠ Plzeň B
28 : 29
8.9. 18:30
BB010
Astra B - Mělník
16 : 14
Přebor Prahy mladších žákyň
6.2. 15:30
BI075
Slavia B - Kobylisy II A
8 : 10
6.2. 15:00
BI074
Slavia A - Háje
12 : 8
6.2. 14:00
BI072
Kobylisy II A - Slavia A
8 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.