Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Petr Laštovička
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.3. 18:00
AC087
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
21 : 31
2.liga muži JM
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
17.4. 17:00
AE105
Juliánov - Napajedla
28 : 30
16.4. 11:00
AE106
Maloměřice - Hustopeče
25 : 17
6.3. 17:00
AE084
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 35
29.11. 10:30
AE051
Hustopeče - Telnice
29 : 21
21.11. 17:00
AE046
Juliánov - Hustopeče
22 : 26
14.11. 15:00
AE042
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
25.10. 17:00
AE035
Juliánov - Sokol II.Prostějov
38 : 31
10.10. 17:00
AE019
Ivančice - Házená Tišnov
37 : 30
1.liga starší dorostenci
3.4. 17:00
AG099
Handball KP Brno - HK Lovosice
28 : 32
28.2. 13:00
AG073
Handball KP Brno - Jičín
20 : 21
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 15:00
AH098
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Bělá
22 : 21
5.3. 15:00
AH084
Sokol Nové Veselí B - ELP Jablonec
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
10.10. 15:00
AI019
HK Ivančice - Litovel
17 : 39
2.liga mladší dorostenci Č
13.3. 17:00
AK087
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 32
2.liga mladší dorostenci M
17.4. 15:00
AL105
Sokol Juliánov - Napajedla
33 : 30
20.2. 17:00
AL070
Bohunice - Rožnov p.R.
43 : 33
21.11. 15:00
AL046
Sokol Juliánov - TJ STM Olomouc
37 : 15
14.11. 13:00
AL042
Bohunice - Bystřice p.H.
41 : 35
25.10. 15:00
AL035
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
39 : 40
10.10. 13:00
AL019
HK Ivančice - Litovel
39 : 27
Žákovská liga starších žáků
12.12. 16:20
AO019
F.-Místek A - Sokol V. Meziříčí
18 : 18
12.12. 14:30
AO017
TJ Sokol Centrum Haná - F.-Místek A
28 : 12
12.12. 12:40
AO015
F.-Místek A - Liberec
29 : 23
12.12. 10:50
AO013
Liberec - Sokol V. Meziříčí
23 : 20
12.12. 09:55
AO012
S.Vršovice - F.-Místek A
17 : 18
2.liga ženy V
9.4. 17:00
AT104
Bohunice - Olomouc
23 : 17
20.9. 13:30
AT006
HK Ivančice - L.Zubří
38 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
9.4. 15:00
AUB104
Tatran Bohunice - Olomouc
25 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.