Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Tomáš Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
30.4. 16:00
AC120
H.Brod - Libčice n. Vlt.
13 : 32
2.liga starší dorostenci M
28.2. 14:00
AI074
Sokol Sokolnice - Litovel
19 : 38
22.11. 11:00
AI043
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
35 : 20
4.10. 17:00
AI017
Sokol Sokolnice - Vsetín
26 : 29
19.9. 14:00
AI006
Sokol Sokolnice - Kopřivnice
22 : 45
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 09:00
AL043
HK Ivančice - Bystřice p.H.
32 : 15
Český pohár mužů
30.8. 16:00
AM011
D. Cerekev - Č.Budějovice
24 : 25
Žákovská liga starších žaček
16.4. 15:20
AP239
Slavia - SKH Velká n.V.
24 : 17
16.4. 14:25
AP238
Zlín B - HK Sptk Ústí n.L.
21 : 13
16.4. 12:35
AP236
SKH Velká n.V. - Zlín B
17 : 19
16.4. 10:45
AP234
S.Vršovice - Zlín B
24 : 20
16.4. 08:55
AP232
Zlín B - Slavia
14 : 26
16.4. 08:00
AP231
SKH Velká n.V. - S.Vršovice
11 : 20
2.liga ženy V
17.4. 13:30
AT113
HK Ivančice - Bohunice
21 : 17
26.9. 16:00
AT008
HK Hodonín - HK Ivančice
27 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 14:00
AUB120
H.Brod - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 24
26.9. 18:00
AUB008
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
31 : 21
1.liga mladší dorostenky - východ
17.4. 11:30
AVB113
HK Ivančice - Bohunice
25 : 17
2.4. 13:00
AVB100
HK Ivančice - Zábřeh
32 : 13
5.12. 13:00
AVB055
Veselí n.M. - H.Brod
35 : 26
22.11. 13:00
AVB050
HK Ivančice - Karviná
42 : 18
15.11. 13:00
AVB043
Veselí n.M. - DHK Pardubice
33 : 17
24.10. 11:30
AVB030
SKH Velká n.V. - Velká Bystřice
24 : 19
Jihomoravská liga mužů
15.5. 11:00
LA078
Hostěrádky - Sokolnice
20 : 25
14.5. 11:00
LA084
Sokolnice - Nové Bránice
30 : 22
4.10. 14:00
LA015
Sokolnice - Bohunice B
32 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
1.11. 13:30
LD032
Hustopeče - Nové Bránice
28 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
1.11. 10:30
LF039
Hustopeče - Nové Bránice
18 : 28
4.10. 12:00
LF018
Sokolnice - Bohunice
31 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
1.11. 12:00
LH038
Hustopeče A - Telnice
25 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.