Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Radek Dvořák
Mateřský klub
FK Hvězda Cheb
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.4.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
14.5. 17:15
AP260
Ivančice - DHC Plzeň A
28 : 31
14.5. 16:15
AP259
Slavia - Zlín A
27 : 18
14.5. 13:15
AP256
Zlín A - J.Hradec
23 : 11
14.5. 12:15
AP255
Slavia - Ivančice
20 : 20
14.5. 09:15
AP252
J.Hradec - Slavia
18 : 18
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
28.5. 13:10
SD-163/06
Házená Mělník - Cheb-CheLK
15 : 16
28.5. 12:25
SD-163/05
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
12 : 12
28.5. 11:30
SD-163/04
Házená Mělník - DHK B Most
13 : 20
28.5. 10:45
SD-163/03
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 15
28.5. 09:45
SD-163/02
HK Sptk Ústí n.L. - Házená Mělník
17 : 13
28.5. 09:00
SD-163/01
Cheb-CheLK - DHK B Most
11 : 4
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
29.5. 14:20
MD-265/10
Házená Mělník - CHeb-CheLK "B"
11 : 6
29.5. 13:00
MD-265/08
Házená Mělník - DHK B Most
9 : 9
29.5. 12:20
MD-265/07
CHeb-CheLK "B" - Spartak Ústí n.L. A
3 : 7
29.5. 11:00
MD-265/05
Spartak Ústí n.L. A - Házená Mělník
9 : 6
29.5. 10:20
MD-265/04
DHK B Most - CHeb-CheLK "B"
10 : 3
29.5. 09:00
MD-265/02
DHK B Most - Spartak Ústí n.L. A
4 : 5
27.5. 18:00
MD-265/01
CHeb-CheLK "A" - CHeb-CheLK "B"
8 : 2
mladší žákyně
24.1. 12:00
E28
HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
2 : 11
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.