Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
17.4. 17:00
AB103
Jičín "B" - Starý Plzenec
23 : 30
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
20.9. 17:00
AB006
Chodov - Olomouc
26 : 23
2 liga muži JZČ
6.12. 17:00
AC059
VŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 20
15.11. 10:00
AC037
VŠ Plzeň - Šťáhlavy
30 : 18
2.liga muži SVČ
19.3. 11:00
AD093
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
27.2. 16:30
AD078
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 24
1.liga starší dorostenci
15.5. 18:00
AG127
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
17.4. 13:00
AG103
Jičín - Karviná
23 : 29
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH126
Chodov - Náchod
26 : 24
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
20.9. 15:00
AH006
Chodov - ELP Jablonec
30 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 16:00
AJ127
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
17.4. 15:00
AJ103
Jičín - Karviná
29 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM064
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
29.8. 15:00
AM016
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
22 : 27
29.8. 10:30
AM014
Milevsko - Třeboň
19 : 33
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN013
Č.Budějovice - Kobylisy
20 : 21
Žákovská liga starších žáků
22.5. 15:20
AO259
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
22.5. 13:30
AO257
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
22.5. 12:35
AO256
Karviná A - Zubří A
18 : 27
22.5. 08:55
AO252
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
22.5. 08:00
AO251
Karviná A - Dukla I
15 : 18
1.liga ženy
30.4. 15:00
AR117
Most B - Poruba B
27 : 29
10.4. 15:30
AR103
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.