Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Lukáš Bochnia
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
109
Starty
1.liga starší dorostenci
15.05. [AG130]
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
2 branek
01.05. [AG117]
Sokol Ostrava - Handball KP Brno
31 : 38
0 branek
20.04. [AG104]
Sokol Ostrava - Dukla
18 : 29
0 branek
03.04. [AG102]
Karviná - Sokol Ostrava
28 : 16
0 branek
13.03. [AG090]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
30 : 32
0 branek
13.12. [AG064]
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Ostrava
25 : 21
0 branek
06.12. [AG058]
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
26 : 24
0 branek
22.11. [AG047]
Sokol Ostrava - Frýdek-Místek
34 : 30
0 branek
14.11. [AG038]
Dukla - Sokol Ostrava
29 : 14
0 branek
24.10. [AG036]
Sokol Ostrava - Karviná
25 : 25
0 branek
18.10. [AG025]
Sokol Ostrava - Jičín
30 : 24
0 branek
1.liga mladší dorostenci
23.04. [AJ113]
Frýdek-Místek - HK B Most
26 : 23
0 branek
16.04. [AJ105]
V. Bystřice - Frýdek-Místek
32 : 34
1 branek
05.03. [AJ083]
Talent Škoda JS Plzeň - Frýdek-Místek
28 : 25
1 branek
27.02. [AJ074]
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
34 : 28
1 branek
21.02. [AJ072]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
31 : 30
0 branek
2.liga mladší dorostenci M
15.05. [AL130]
Sokol Ostrava - Bohunice
34 : 33
11 branek
01.05. [AL117]
Sokol Ostrava - TJ STM Olomouc
29 : 29
4 branek
24.04. [AL113]
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
6 branek
09.04. [AL104]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 39
9 branek
02.04. [AL102]
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
32 : 24
6 branek
19.03. [AL091]
HK Ivančice - Sokol Ostrava
43 : 20
7 branek
13.03. [AL090]
Sokol Ostrava - Sokol Juliánov
38 : 31
6 branek
06.03. [AL080]
Žeravice - Sokol Ostrava
35 : 24
6 branek
28.02. [AL077]
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
28 : 27
5 branek
21.02. [AL069]
Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
26 : 22
4 branek
06.12. [AL058]
Sokol Ostrava - Litovel
29 : 35
6 branek
29.11. [AL051]
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
4 branek
22.11. [AL047]
Sokol Ostrava - Napajedla
31 : 31
10 branek
15.11. [AL038]
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
41 : 19
2 branek
Další
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.