Ústecký krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Liga Ústeckého kraje starších žáků (stzaci@uksh.cz)
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje starších žáků
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
Společná regionální liga mladších žákyň (mlzakyne@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 (mini4_1@uksh.cz)
Liga Ústeckého kraje Přípravky 4+1(pripravka4_1@uksh.cz)
Sdružená soutěž MINI 4+1 a Přípravky 4+1 (sdruzena4_1@uksh.cz)
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Michael Bis
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
46
Starty
2.liga mladší dorostenci Č
20.03. [AK096]
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
33 : 15
0 branek
Inter REG liga - STŽ
05.03. [IRA808]
Pardubice - Turnov
21 : 9
1 branek
05.03. [IRA806]
Náchod - Pardubice
28 : 18
2 branek
05.03. [IRA804]
D.Králové - Pardubice
15 : 11
0 branek
05.03. [IRA802]
Pardubice - Jičín
13 : 25
2 branek
22.11. [IRA708]
D.Králové - Pardubice
18 : 16
3 branek
22.11. [IRA705]
Pardubice - Liberec
10 : 29
0 branek
22.11. [IRA702]
Pardubice - Turnov
24 : 14
3 branek
31.10. [IRA509]
Pardubice - Náchod
3 : 12
0 branek
31.10. [IRA506]
Pardubice - Jičín
14 : 28
1 branek
31.10. [IRA504]
Turnov - Pardubice
17 : 21
6 branek
31.10. [IRA502]
Liberec - Pardubice
25 : 23
1 branek
18.10. [IRA407]
Pardubice - Náchod
12 : 18
6 branek
18.10. [IRA405]
Jičín - Pardubice
24 : 9
0 branek
18.10. [IRA403]
Jablonec - Pardubice
15 : 16
4 branek
18.10. [IRA401]
Pardubice - D.Králové
8 : 14
1 branek
26.09. [IRA307]
Pardubice - Liberec
11 : 15
3 branek
26.09. [IRA305]
Jablonec - Pardubice
13 : 12
1 branek
26.09. [IRA302]
Turnov - Pardubice
16 : 17
4 branek
20.09. [IRA208]
Pardubice - Náchod
13 : 24
2 branek
20.09. [IRA206]
Jablonec - Pardubice
13 : 15
2 branek
20.09. [IRA204]
D.Králové - Pardubice
14 : 15
2 branek
20.09. [IRA202]
Pardubice - Jičín
15 : 18
2 branek
Předchozí kola
SH-116 HSK Tygři ÚL „B“ sobota 11.6. 9:00 otevřené hřiště Děčín!! (X Lovosice“B“) - výsledky
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
14 : 12
video
online
HK Lovosice "A" - HK B Most
17 : 16
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - Lokomotiva Louny
16 : 14
video
online
HK Lovosice "A" - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
13 : 20
video
online
HK B Most - Lokomotiva Louny
17 : 13
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "A" - HK Lovosice "A"
28 : 19
video
online
HSK Tygři Ústí n/L. "B" - HK B Most
20 : 10
video
online
Lokomotiva Louny - HK Lovosice "A"
17 : 20
video
online
HK B Most - HSK Tygři Ústí n/L. "A"
8 : 21
video
online
Lokomotiva Louny - HSK Tygři Ústí n/L. "B"
15 : 23
Tabulka střelců
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
271
Jan Matras
Lokomotiva Louny
206
Martin Prášil
HK Lovosice "A"
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
23
Jan Matras
Lokomotiva Louny
20
Matěj Musil
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Plachý
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
24
Matěj Poláček
HSK Tygři Ústí n/L. "A"
18
Daniel MacRae
HSK Tygři Ústí n/L. "B"
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.